TÜ Talukartul on asutatud 2000.aasta kevadel. Asutajateks olid 16 kartulikasvatajat üle Eesti.Oleme Eesti üks suurimaid kartuli hoiustajaid ja pestud-pakendatud kartuli tootjaid.Aprillis 2001.a.toimus Roosna-Alliku kartulihoidlas pidulik tootmisliini avamine,millel osales põllumajandusminister Ivari Padar.

Missioon

Meie missiooniks on pakkuda meie koostööpartneritele kvaliteetset toidu ja seemnekartulit.Selle tulemusena suudame suurendada ettevõtte väärtust ning anda oma panuse põllumajanduse jätkusuutlikuks arenguks.

Visioon

TÜ Talukartul visiooniks on saada efektiivselt toimivaks ja ühistegevust propageerivaks kodumaiseks toidu ja seemnekartulit tootvaks koosluseks,kes suudab pakkuda oma partneritele häid lahendusi ja pikaajalist koostööd.

Väärtused

Meil on tähtis suhtuda hoolivalt keskkonda.Oleme veendunud,et efektiivne põllumajanduslik tootmine ja keskkonnasõbralikkus eksisteerivad käsikäes.Väärtustame kõrgelt oma töötajaid ja teeme kõik meist sõltuva nende ametialaste oskuste ja turvatunde suurendamiseks.Ühistegevuse patriootidena tahame olla eeskujuks ja innustajaks.

Meie kreedoks on: “Ühistegevuses peitub jõud!”

Sertifikaat: